Akustik Şilte Evapan®

Yüzer ve yapıştırma sistem ile döşenmiş parke altlarında ısı ve ses yalıtımı amaçlı Akustik Şilte Evapan kullanılmaktadır. Döşeme yapılacak olan zemine, detayınıza uygun olan farklı kalınlıklardaki (1mm ile 40mm) Evapan ürünleri serilir.

evapan zemin ses yalıtım şiltesi akustik şilte

Akustik Şilte Özellikleri

  • Ebat : 150cm * 20mt – 150cm * 100cm plaka
  • Kalınlık : 1mm ile 40 mm arası
  • PE esaslı, Kauçuk formunda imal edilen, çapraz bağlı, kapalı ve amorf formda iç hücrelere ve yine çapraz bağlı açık ve amorf formda yüzey hücrelerine sahip olan, su ve nemden etkilenmeyen, özelliklerini uzun yıllar kaybetmeyen ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayan polimerik bir malzemedir.
  • Ses yalıtım şiltesi nano hücreleri sayesinde birim hacim kütlesini asla kaybetmez ve darbelere karşı da son derece dayanıklıdır. Kapiler su emme oranı Sıfır (0) dır.
  • Evapan Akustik Şilte®, ağırlığını oluşturan çapraz bağlı amorf formda hücre yapısı sayesinde ISIYI ve SESİ Taşımaz. Isı Yalıtımı ve Ses Yalıtımını hücre yapısı sayesinde gerçekleştirir.
  • Akustik Şilte hücreleri soluduğumuz hava ile doludur. İnsan sağlığına zararlı bileşen içermeyen Akustik Şilte Evapan® bakteri ve mayt oluşumuna engel olur, Antibakteriyeldir.

Ses Yalıtım Şiltesi Kullanım Alanları

evapan zemin şap altı ses yalıtım şiltesi

Evapan Şap Altı Ses ve Darbe Yalıtımı Uygulaması

evapan zemin parke altı ses yalıtım şiltesi

Evapan Parke Altı Ses ve Darbe Yalıtımı Uygulaması

evapan zemin halı altı ses yalıtım şiltesi

Evapan Halı Altı Ses ve Darbe Yalıtımı Uygulaması